Natalia i Sebastian Dąbrowscy - jesteśmy parą fotografów na co dzień pracujących w Warszawie. Ponadto coraz częściej mamy okazję organizować sesje biznesowe i szkolić początkujących fotografów w innych krajach Europy oraz w Azji.

Przez kilka ostatnich lat zrobiliśmy zdjęcia biznesowe blisko pół tysiąca prawników, bankierów, managerów i startupowców. Zdjęcia naszego autorstwa były wielokrotnie publikowane w wydawnictwach takich jak: Rzeczpospolita, Dziennik Gazeta Prawna, Parkiet, Puls Biznesu, Polityka Insight, American Investor i innych.

Od 9 lat regularnie współpracujemy z największą na świecie i w Polsce kancelarią prawniczą, fotografujemy prawników biura w Warszawie oraz wydarzenia biznesowe. 

Nasz styl to nowoczesne zdjęcia biznesowe w niebanalnym świetle. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, dzięki któremu możemy zbudować studio fotograficzne w biurze naszego klienta, wykonać niepowtarzalny portret biznesowy w miejskim plenerze i oczywiście zorganizować sesję w regularnym studio fotograficznym.

Wiemy jak ważna jest fotografia korporacyjna i biznesowa, pomaga Państwu sprzedawać swoje produkty i usługi, budować relacje z klientami oraz utrzymywać profesjonalny wizerunek. Dlatego fotograf biznesowy to cenny partner w biznesie. Każdą sesję możemy uszyć ma miarę Państwa potrzeb i oczekiwań, bez najmniejszych problemów zrealizujemy także zdjęcia według Państwa korporacyjnych wytycznych.

Organizując sesje biznesowe zawsze zwracamy uwagę na szczegóły. Zdobywane przez lata wiedza i doświadczenie pomagają nam przedstawiać naszych klientów w najlepszej perspektywie.

Using Format