Natalia Dąbrowska oraz Sebastian Dąbrowski - jesteśmy duetem 📷fotografów specjalizujących się w fotografii biznesowej i konferencyjnej, na co dzień pracujemy w Warszawie. Mamy doświadczenie w organizacji sesji zdjęciowych zagranicą, m.in. fotografowaliśmy klientów w Istambule, Singapurze i Dubaju.

💡Wiemy jak ważna jest dobra fotografia korporacyjna - pomaga realizować cele biznesowe, budować relacje z klientami oraz utrzymywać profesjonalny wizerunek. Dlatego zaufany i profesjonalny fotograf biznesowy to 💎cenny partner. 

Jeżeli potrzebujesz wyjątkowych i profesjonalnych zdjęć napisz lub zadzwoń do nas!

✉️ kontakt@fotografbiznesowy.com 

📞+48 601 050 753

🔹 Od 2009 roku pomagamy budować profesjonalny wizerunek naszych klientów, m.in.: największych i prestiżowych kancelarii prawniczych, startupowców, bankierów oraz doradców z rynku nieruchomości. 

🔹Organizujemy indywidualne sesje biznesowe oraz realizujemy korporacyjne wytyczne i strategie marek firm, dla których mamy przyjemność fotografować. Dostarczamy profesjonalne zdjęcia najwyższej jakości, które pomagają w sprzedaży usług i świetnie ilustrują eksperckie profile naszych klientów. Nowoczesne zdjęcia w niebanalnym świetle - to nasz styl!

🔹Fotografujemy w studio lub aranżujemy plany zdjęciowe w biurach i siedzibach klientów
Naszą pasja to sesje "cinematic portrait", wyjątkowe zdjęcia w miejskim plenerze. Wykorzystujemy do ich realizacji jasne teleobiektywy i studyjne światło, które pozwala nam uzyskać niepowtarzalne zdjęcia portretowe w kinowym stylu z magicznie rozmytym tłem. 

🔹Pomagamy dobrać adekwatny rodzaj sesji, sceny, tła i światła dla naszych klientów, ich charakteru oraz sektora, w którym działają. Z wielka chęcią poznajemy ludzi oraz podejmujemy współpracę z klientami działającymi w nowych dla nas branżach.

🔹Współpracujemy z uzdolnionymi i niezwykle doświadczonymi wizażystkami, stylistami oraz studiami fotograficznymi w wielu dzielnicach Warszawy.

🔹W trakcie wydarzeń biznesowych zazwyczaj fotografujemy w duecie, co pozwala nam uchwycić odpowiedni moment i opowiedzieć fotograficzną historię z różnych perspektyw.

🔹Zdjęcia naszego autorstwa były wielokrotnie publikowane w 📰wydawnictwach takich jak: Rzeczpospolita, Dziennik Gazeta Prawna, Parkiet, Puls Biznesu, Polityka Insight, American Investor. Nasze fotografie ilustrowały wiele informacji prasowych, biografii prelegentów na wydarzeniach, profilów 👔LinkedIn oraz wewnętrznych publikacji naszych klientów.

Using Format